VĚŽOVÉ A POZEMNÍ
VODOJEMY
TRADICE, KVALITA,
SPOLEHLIVOST
KOVOVÝROBA
A SVAŘOVÁNÍ
PŘEPRAVA
A MONTÁŽ
KOMÍNY, SPALINOVODY,
MODULY, BANDÁŽE
HISTORIE
Vznik firmy Kovovýroba Marek a syn se datuje od roku 1991, kdy Jiří Marek starší založil prosperující rodinnou firmu. V roce 2008 byla předána nástupci, Jiřímu Markovi mladšímu. V letošním roce slaví firma třicáté výročí své existence na českém i zahraničním trhu. Kovovýroba Marek a syn, s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších českých výrobců a dodavatelů vodojemů i zařízení pro energo - chemický průmysl a veškerých typů ocelových konstrukcí a svařenců.
Potřebujete poradit
s výrobou, povrchovou úpravou nebo montáží?KONTAKTUJTE NÁS

Kovovýroba a svařování. Dva základní obory činnosti, které neoddělitelně patří k sobě, se staly alfou a omegou celého podnikání společnosti Kovovýroba Marek a syn, jež svoje impérium postavila na bohaté nabídce. Ať už jde o ocelové věžové a pozemní vodojemy, sila, zásobníky, výměníky, násypky, akumulační nádrže, tlakové a netlakové nádoby, uskladňovací nádrže ocelové komíny, spalinovody, kouřovody, dilatace, svařence různých velikostí, anténní stožáry a věže. Ale také ocelové haly a konstrukce, prvky pro čističky odpadních vod či těžkou vzduchotechniku. Takový je základní průřez nabídky firmy Kovovýroba Marek a syn.

 

Firma se svými zakázkami zanechala stopu v desítkách destinací Společnost je známá nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Její dodávky směřovaly do mnoha států Evropy, Asie, ale i do Jižní Ameriky. Může se chlubit referencemi od renomovaných českých a zahraničních firem. Kovovýroba Marek a syn má na svém kontě dodávky například do Rakouska, Ukrajiny, Maďarska, Anglie, Turecka, Německa, Rumunska, Španělska, či Ruska.

 

A co dál stojí za úspěchem firmy Kovovýroba Marek a syn?
„Naší prioritou je spokojený zákazník. Samozřejmostí naší firemní politiky je důraz na kvalitu a termín plnění dodávek, bezpečnost práce a ochranu životního prostředí. Naše firma je plně certifikovaná TÜV. Naším klientům nabízíme kompletní realizaci zakázek - výrobní dokumentaci, výrobu, povrchovou úpravu, dopravu a popřípadě i montáž. Máme zkušenosti s dopravou nadměrných nákladů nejen po republice, ale i v zahraničí. Poskytujeme poradenskou a projekční činnost,“ vysvětluje majitel firmy Jiří Marek. Na dobré pověsti stojí všechno. Firma Kovovýroba Marek a syn důsledně dbá také na kvalitu výroby svých subdodavatelských firem, které zaměstnává pro pružnější a rychlejší průběh zakázek.

 

Firma ve spolupráci se svými subdodavateli disponuje vhodným a provozně bezpečným technickým zařízením a vybavením, které umožňuje realizaci zakázek a splňuje požadavky na kvalitu a termín. Zakázky firmy Kovovýroby Marek a syn se realizují ve firemních a subdodavatelských výrobních prostorách, které jsou umístěny do šesti hal o rozloze 5000 m2.